Zpět na archiv
13/11/2017| Spustili jsme Angelini University Award o 150000 korun

V rámci prvního ročníku Angelini University Award oceníme dva nejlepší studentské projekty finanční odměnou 100 tis. Kč a 50 tis. Kč a jejich odborné garanty z řad vyučujících částkami 40 a 20 tisíc korun.

Rozhodli jsme se podpořit boj s antibiotickou rezistencí a dát prostor studentským nápadům. Soutěž je otevřená všem studentům všech programů českých vysokých škol – nezávisle na oboru, stupni či ročníku studia. Účastnit se mohou i doktorandi či studenti studující v ČR v rámci Erasmu. Podmínkou je vytvoření 2–5členných týmů a doložení potvrzení o studiu všech členů. Týmy mohou být i mezioborové.

Pro účast je nutné se přihlásit na webu soutěže (jména účastníků, kontakt, potvrzení o studiu) do 15. 12. 2017 a během následujícího čtvrtletí písemně zpracovat a předložit soutěžní projekt. Více informací najdete na www.angeliniaward.cz, sledovat a kontaktovat nás můžete i na Facebooku. Spojit se s námi také můžete prostřednictvím živého vysílání právě na facebookové stránce ve středu 15. 11. v 15:00.


 

Zpět na archiv