O nás

Angelini zaujímá na trhu vedoucí postavení v oblasti ochrany zdraví a prevence a její výrobky jsou přirozenou každodenní volbou.
Angelini vyrábí a dodává na trh výrobky pro zdraví lidí a zlepšení kvality jejich života. "Naším posláním je být blízko lidem, uspokojovat jejich každodenní potřeby nabídkou účinných a prověřených produktů ve vysoké kvalitě, při zajištění stabilních dodávek a dostupnosti."
Základní vizí společnosti je být přirozenou volbou v oblasti zdraví, duševní pohody a prevence.
Angelini je soukromá mezinárodní společnost střední velikosti s vedoucím postavením v nabídce přípravků pro ochranu zdraví,  wellness, farmaceutických přípravků a výrobků osobní péče.
Společnost byla založena v Itálii na začátku dvacátého století. V současné době patří do skupiny Angelini pobočky v dalších 20 zemích po celém světě. Zaměstnává přibližně 6 000 lidí a vyváží svoje výrobky do celého světa. Prezidentem společnosti, s konsolidovaným obratem okolo jedné miliardy a 600 tisíci eur, je Francesco Angelini.
V oblasti Pharma, je společnost Angelini “Integrated company” (integrovanou společností) zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou a obchodováním s aktivními látkami, originálními a generickými léky, léčivými produkty a doplňky stravy. Na mezinárodní úrovni se společnost Angelini soustředí především na oblast léčby bolesti a zánětu, neuropsychiatrie a infekčních onemocnění. Nejznámějšími mezinárodními značkami jsou Trittico, Tantum, Aulin, Vellofent a Xydalba.
Na místní úrovni zaměřuje skupina Angelini svou pozornost, díky síle svých vlastních značek, také na další specifické oblasti. V Itálii patří mezi první čtyři firmy v objemu prodeje a je na vedoucí pozici v oblasti automedikace . Specializují především na bolest, záněty, neuropsychiatrii, chřipková onemocnění, onemocnění dutiny ústní, gynekologii a dezinfekci. Na trhu je přítomna také s řadou generických léků Angenerico, která obsahuje asi 60 molekul.
Vedoucí postavení v oblasti automedikace zajišťují Angelini na italském trhu především značky Tachipirina, Moment, Tantum Verde, a Amuchina. Tyto značky najdete ve většině italských domácností. Angelini je jednou z nejznámějších a nejspolehlivěji vnímaných společností na italském farmaceutickém trhu. Body Spring je referenční řada doplňků stravy.V roce 2011 získala společnost značku Infasil, která je v oblasti deodorantů jednou z nejznámějších v Itálii.
Společnost Angelini má na italském trhu výsadní postavení i pokud jde o absorpční jednorázové výrobky osobní péče podniku Fater, což je od roku 1992 společný rovnocenný podnik mezi společnostmi Angelini a Procter & Gamble nabízející značky jako Lines a Pampers, Linidor a Dignity. Ve spolupráci s P&G světový leader v návrzích a implementaci integrovaných produkčních linek pro průmysl sanitárních produktů (Fameccanica).
Diverzifikace skupiny také zasahuje do sektoru vinohradnictví (Bertani Domains) a parfémů (Angelini Beauty).

Velkou předností společnosti Angelini je hluboká znalost trhu, což je jeden z rozhodujících faktorů obchodního úspěchu celé skupiny. Efektivita, schopnost účelné integrace dodavatelského řetězce a zvládnutí složitých obchodních sítí, umožňují optimalizaci velkoobchodních I maloobchodních procesů.
Angelini je dnes moderní mezinárodní společnost, která je schopna pružně reagovat na změny trhů, s jasnou strategií budoucího rozvoje a důrazem na historické hodnoty, které jsou základem firemní filozofie.
Profesní odbornost a dovednosti, konkurenceschopnost, angažovanost, týmová spolupráce na všech úrovních a etické chování jsou základními hodnotami společnosti, které umožňují efektivně reagovat na vnitřní i vnější výzvy.

 

Hlavní značky

LÉKY NA PŘEDPIS ZEMĚ TERAPEUTICKÁ OBLAST
TRITTICO, TRITICUM, DEPRAX, DYSEREL IT, ES, PT, AT, BG, HU,PL, RO, SK, CZ, TK, GR, HR, SL CENTRÁLNÍ NERVOVÝ SYSTÉM
AULIN IT, PT, AT, PL, BG, RO,CZ, SK, SL ANALGETIKUM ANTIFLOGISTIKUM
UNIDROX IT, PT, GR, AT, CZ ANTIBIOTIKUM
TACHIPIRINA IT, ES, PL ANALGETIKUM ANTIFLOGISTIKUM
VELLOFENT, AVARIC IT, PL, GR, ES, CZ ANALGETIKUM
XYDALBA IT, ES, PL, AT, SK, CZ, RO ANTIBIOTIKUM
VOLNĚ PRODEJNÉ LÉKY ZEMĚ TERAPEUTICKÁ OBLAST
IT, ES, PT, AT, BG, CZ, GR, HU, PL, RO, SK HR, SL, TK, RU ONEMOCNĚNÍ DUTINY ÚSTNÍ
IT, ES, PT, AT, BG, HU,PL, RO, SK, CZ, HR GYNEKOLOGIE
IT, PT ANALGETIKUM ANTIFLOGISTIKUM
IT, ES GASTROENTEROLOGIE
IT, PT POVRCHOVÁ DESINFEKCE
DOPLŇKY STRAVY KOSMETIKA ZEMĚ TERAPEUTICKÁ OBLAST
IT, ES, GR, PT POVRCHOVÁ DESINFEKCE
IT DOPLNĚK STRAVY
ES DUTINA ÚSTNÍ A KRK
PT DERMATOLOGIE
IT, ES, PT, AT, BG, CZ, RO, SK DOPLNĚK STRAVY
IT OSOBNÍ HYGIENA