Terapeutické oblasti

V kapitole Terapeutické oblasti jsou umístěny tematicky zaměřené články, které jsou rozděleny na onemocnění a jejich příznaky, léčbu a na otázky a odpovědi. Každá z těchto částí obsahuje celou řadu užitečných informací o různých typech onemocnění a možnostech jejich léčby. Zaměření jednotlivých terapeutických oblastí a článků odpovídá farmaceutickému zaměření společnosti. Věnujeme se těmto oblastem a přípravkům, které s nimi souvisí již od roku 1991. V této kapitole uvádíme volně prodejné léčivé přípravky, zdravotnické prostředky a doplňky stravy.

Pro každou z uvedených terapeutických skupin dodáváme na český trh léčivé přípravky, které jsou vázány na recept a jejich použití je na posouzení lékaře. Informace o těchto léčivých přípravcích jsou uvedeny v sekci Veřejně přístupná odborná informační služba.

Zaměřujeme se především na gynekologii, pneumologii, revmatologii a ortopedii, věnujeme se přípravkům pro psychiatrii, onkologii, kardiologii a dermatologii. Za pozornost stojí i některé doplňky stravy především v oblasti podpory paměti a koncentrace. Věnujeme se i pečlivě vybraným zdravotnickým prostředkům, které vhodně doplňují zvolenou terapii.

Disponujeme kvalitními a zkušenými týmy odborníků všech potřebných profesí a představujeme na českém farmaceutickém trhu stabilního a seriózního partnera.

Jsme připraveni zodpovědět Vaše další dotazy, týkající se společnosti Angelini Pharma Česká republika a jejích přípravků. V sekci Kontakt jsou uvedena kontaktní telefonní čísla a také formulář pro odeslání zprávy.